The Brand Planet Consulting

Girişimci Marka

İş dünyasında, ilk izlenim oldukça önemli bir konu. Yeni girişimlerin birçoğu arzulanan başarıya ulaşamıyor. Kendinizi ve girişiminizi dünyaya tanıtırken, yeni müşterileri, itibar kazanmak söz konusu olduğunda, güçlü bir şekilde işe başlamak gerekir. Girişim markalarının temeli hem sizin hemde markanız için çok önemlidir.


Konu marka olunca rekabet, konu rekabet olunca konumlandırma, konu konumlandırma olunca zihinlerde yer edinme oldukça çetrefilli bir mücadele olası. Çünkü potansiyel müşterileriniz her gün reklamlarla bombardımana maruz kalıyor. Bu sebepten ötürü, tüketicilerin reklama ilgisi ve dikkati gün geçtikçe azalırken etkilerine karşı güçlü bir savunma mekanizması geliştirmeye başladılar.


Günümüzde, süslü ve pelesenk cümleler ile arzulanan konumlandırmaya ulaşılması eskiye nazaran daha zordur. Girişimci markanızın piyasaya girmesi ve arzulanan büyümeye erişmesini hızlı ve uzun vadeli büyümesine katkıda bulunan güçlü bir marka oluşturmaya karar verdiğiniz an gerçekleştirmeye yardımcı olacak bir çözüm ortağınız var.Fikirleri hayata geçirmek için varız

Bir markanın birçok bölümü var. Bu insan gibidir. Oldukça karmaşık. Ve bir insan gibi, bir marka ilginç ve çekici olabilir, ya da unutulabilir. Öne çıkabilmek için, markanızdan neler beklendiği ve siz neler sunabildiğiniz konusunda net olmak ve bunun tüm temas noktalarına nasıl hareket edilmesi gerektiği önemli. 


The Brand Planet, markanızın vizyonuna ve değerlerine odaklanmanıza yardımcı olmak için burada. Bu bilgileri, marka adınızdan, kurumsal kimliğine ve pazarlama materyallerine kadar her şeyin tasarımını markanızın tüketicilere ulaşması için tasarlıyoruz. Ardından, mesajınızı yaymanıza ve mümkün olan en büyük sıçrama yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Bir marka stratejisini belirlemek ile işe başlamak için iyi bir başlangıç noktasıdır: girişimci markanızı bir bebekten yetişkin bir bireye dönüştürmek için net bir plan. Belki de markanızı tanıtmak için bir pazarlama iletişimi kampanyasına ihtiyacınız var. Marka rehberleri, iletişiminizin önümüzdeki aylarda ve yıllarda tutarlı olmasını sağlamak için çok değerlidir.


The Brand Planet’in bir girişim markasını oluşturma yaklaşımı danışmadır; nelere odaklanacağınızı ve kaynaklarınızın en iyi şekilde dağıtıldığını seçmenize izin verir. İyi finanse edilen girişimlerin neredeyse on yıl boyunca yerden kalkmasına yardım ediyoruz. 


Girişimcilere büyük bir ajans deneyimi, küçük bir kurumun dikkatini detaylarıyla bir arada sunmalarını ve onların vizyonlarını gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Girişim markası sahibi olmak size neler sağlar?

Tüm başarılı şirketler, The Brand Planet dahil olmak üzere, bir zamanlar küçük işletmeler olarak işe başladık. İşe başlama ve koşmanın getirdiği zorluklar ve riskler bize aşinadır. Onları gezmenize yardımcı olabiliriz. 


Salıverme ve delege etme, girişimcilerin iş büyümesinin ilk aşamalarında yapmak zorunda oldukları en zor şeylerden biridir. Özel bir başlangıç marka ajansı ile çalışmak hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Yeni girişim fikirlerinin temelinde tek birşey vardır: daha önce karşılanmamış bir ihtiyaç. Ancak, fikir ne kadar güçlü olursa olsun, üzerine inşa edilen işin kimliği tam olarak ortaya çıkmaz. Kimse işinizi sizin kadar iyi bilemez. İşte bu yüzden yaptığımız ilk şey dinlemek. 


Kendimizi dünyanıza adapte ediyoruz, bu yüzden işinizi dışarıda anlıyoruz. Süreçlerimiz sizin çalışma prensiplerinize göre uyarlanır, fakat aynı zamanda yılların deneyimine dayanmaktadır. Şirketiniz piyasadaki diğerleriyle nerede konumlanıyor?Getirmek istediğiniz değişimi ifade etmenin en iyi yolu nedir? 


Bizim işimiz, bu sorulara cevap vermenize, girişimci markanızla ilgili güçlü gerçekleri ortaya çıkarmanıza ve sizi rakiplerinden farklılaşmasına yardımcı olmaktır. Güçlü bir girişim markası stratejisinin anahtarı tutarlılıktır. Markanızın logosundan, diğer tüm elementlerine kadar tüm unsurları açıkça tanımlanmış temel ilkelere dayanmalı ve şirketinizin benzersiz kişiliğini taşımalıdır.


Müşterilerin, markanıza “ulaşması”, hayatlarına kattığı değeri tanıması ve farkına varması gerekir. Ardından mevcutlarla sağlam ilişkiler kurmaya ve potansiyel müşteriler ile ilişki temellerinin kurulmasına başlanabilir. Markalaşmak girişimcileri için birer gulyabani değil. Bizim için sağlam temel önemli. Sanat ve bilim, içgüdü ve içgörü bir karışımı üzerinde yükselen bir temel. 


Müşteri ve sektör araştırması, rakip analizi, marka ses geliştirme tonu: tüm bunlar (ve daha fazlası), başlangıç için bile, hayati önem taşır.


GettyImages-928995802-min.jpeg

Size bir sır verelim mi?

Bir gecede başarılı bir marka oluşturmak imkansız, ancak bir girişim markaları gelişimine katkıda bulunan ajansı ile çalışarak süreci hızlandırabilirsiniz. Tüm işletme sahiplerinin de bildiği gibi, ilerlemek için sadece işinizde vakit geçirerek değil, işinize özen göstererek çalışarak olabilir. Kalpten en iyi ilgileri olan bir uzman marka ajansı ile çalışmak, kendinizi güvende ve güçsüz hissetmenizi sağlayacaktır. Kalpten en iyi ilgileri olan bir uzman marka ajansı ile çalışmak, kendinizi güvende ve güçsüz hissetmenizi sağlayacaktır.


Girişim markanızla herkese açık olmaya hazır olduğunuzda, vizyonunuzu ve değerlerinizi kağıda yazmanız yararlı olur. 


Bir marka manifestosu, kendi dünyanıza neden sahip olduğunuzu açıklığa kavuşturan, düşündürücü ve uyandırıcı bir metindir. Hem çalışanlara hemde tüketiciler ilham verir ve onların hislerini harekete geçirir. Tüm hazırlıklar tamamlandıyArtık sahaya inmeye hazırsınız. Markanın değerleri ve tüm donanımları hazır. Görsel kimliği gururla sergileniyor. Fakat sadece yolculuk başlıyor. Girişim markanızı, hizmetlerinizi, büyüdükçe ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ölçekleyebilen bir marka ajansı ile uzun vadeli bir ilişkiden yararlanabilir. 


İster yeni bir ürün için pazarlama kampanyası isterse bir sergi için afiş ve ya farklı bir görsel olsun, her zaman yanındayız.

“Gerçek başarı, başarısız olma korkusunu yenmektir.”

PAUL SWEENEY

The Brand Planet’te sunduğumuz hizmetler

Tell people more about the services you offer. Use this repeating layout to display content. It's an easy way to keep your customers up to date with what's happening. Want to make this content your own? Simple drag and drop elements like text, images and links, or connect to data from your collection. Tell people more about the services you offer. Use this repeating layout to display content. It's an easy way to keep your customers up to date with what's happening. Want to make this content your own? Simply drag and drop elements.

The Brand Planet Brand Logo
Consulting

Tüm ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretecek yeteneklere sahibiz

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.