The Brand Planet Consulting

Ürün İsim

Ürün adları, çoğu insanın düşündüğünden çok daha fazla ağırlık taşır.


Doğru ürün adları, tekliflerinizin giderek karmaşıklaşan bir pazarda öne çıkmasına yardımcı olur. Bununla birlikte, hedef kitlenizi, sunduğunuz çözümlerin rakiplerinizin sunabileceğinden daha iyi olduğuna ikna ederler.


En iyi ürün isimleri basit, akılda kalıcı ve marka potansiyeli ile doludur. Çoğu şirket için soru şu: Bu olağanüstü, unutulmaz isimleri nasıl bulursunuz?


The Brand Planet, yalnızca marka kimliğinizi değil, aynı zamanda müşterilerinizle bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz başlıkları da keşfetmenize yardımcı olmayı taahhüt eden uzman bir ürün adlandırma ajansıdır. Ürün adlandırmaya genel marka stratejinizin bir parçası olarak yaklaşarak size sınırsız marka bilinirliğine ve farkındalığına erişmeniz için ihtiyacınız olan varlıkları sağlıyoruz.


The Brand Planet gibi ürün adlandırma ajansları, rastgele oluşturulmuş ad önerileri listesinden daha fazlasını başarır. Denenmiş, test edilmiş ve çalıştığı kanıtlanmış bir strateji ile ürün adları geliştirmek için yılların deneyimini ve sektör bilgisini kullanıyoruz.


En çok gözden kaçan ticari varlıklarınızdan biri olan ürün adlarınızın potansiyelini keşfetmenin zamanı geldi.Ürün isimleri çoğu farkedilmeyebilir ama markanın kendisiniden daha fazla ağırlık taşır. Doğru ürün isimlendirmeleri, marka vaadlerinizi ve tekliflerinizi giderek dağınık bir pazarlarda, sivrilmesini, öne çıkmasına, rakiplerinizin önüne geçmenize ve rakiplerinizin sunabileceği her şeyden daha iyi olduklarını da ikna edilmelerini kolaylaştırabilir. En iyi ürün isimleri, marka potansiyeli ile basit, unutulmaz ve karmakarışıktır. Çoğu şirket için bu soru, olağanüstü, unutulmaz isimleri nasıl bulabilirim? Cevap basit. 


Bizimle.


The Brand Planet, yalnızca marka kimliğinizi değil, hedef kitlelerinizle bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz araçları keşfetmenize yardımcı olmaya adamış özel bir ürün adlandırma ajansıdır. Sınırsız marka bilinirliği ve bilinirliğine erişmek için ihtiyaç duyduğunuz varlıkları size sağlayarak, genel marka stratejinizin bir parçası olarak ürün isimlendirme konusunda organizasyonlarla işbirliği gerçekleştiriyoruz.


The Brand Planet, rastgele oluşturulmuş ad önerilerinden daha fazlasını elde etmeyi hedefler. Test edilmiş ve çalıştığı kanıtlanmış bir strateji ile ürünisimleri geliştirmek için yılların endüstriden edindiğimiz deneyim ve nasıl yapılır bilgilerimizden faydalanıyoruz. Çoğu zaman belki de en çok göz ardı edilen ticari varlıklarınızdan birinin potansiyelini ortaya çıkarmanın zamanı geldi - ürün adlarınız.İsimlendirme konusunda uzman bir görüşe ihtiyacınız mı var?

Organizasyonunuzun sunduğu değer teklifleri için doğru başlıkları bulmak üzere marka ajanslarına ihtiyacınız olmadığını düşünebilirsiniz. Fakat sonuçta, bir isim bulmak ne kadar zor olabilir? Oldukça. 


Herhangi bir marka ajansının bildiği gibi, bir öğenin başlığının karmaşıklık olması ürünün yanlış anlaşılmalarına neden olabilir. Unutmayın, sadece kelimeleri ve harfleri bir araya getirmiyorsunuz, hedef kitlenizle konuşacak, marka değer teklifinizin değerini gösterecek bir isim arıyor ve hem İnternet'te hem de perakende raflarda çevrimdışı olarak öne çıkıyorsunuz.Bunun bilinciyle, ürünlerin gerçek doğasını anlamamıza yardımcı olan kanıtlanmış çeşitli stratejiler geliştiriyoruz. Yalnızca markanızın kapsayıcı vaadiyle uyumlu isimler önereceğiz. Potansiyel ürün isimlerini keşfetmeye başlamadan önce, adlandırma çerçevenizin birinci günden itibaren çizilmesini sağlıyoruz.  Dahası, ürün adlandırma sürecinize benzersiz bir bakış açısı getireceğimiz için, seçeneklerinizi tüm doğru açılardan değerlendirmenizi, hissedarların, çalışanların ve müşterilerin tercihlerini incelemenizi sağlayabilirsiniz. Ürün adlandırma karmaşıktır, bu nedenle dört aşamayı her zaman dikkate alırız:1. Hedef kitleler, ürünlerin isimlerine ne kadar hızlı erişebilir ve hatırlayabilir.

2. Yazımların seçtiğiniz başlıkların etkisini etkileyip etkilemeyeceği.

3. Gelecekte ürün genişlemeleri için potansiyele sahip mi?

4. Seçilen kelimelerin diğer dillerde doğru anlama geliyor mu?Tüm ürün adlandırma ajansları aynı şeyleri mi sunuyor?

Peki, The Brand Planet'i diğer marka danışmanlık ajanslarından farklı kılan nedir?


Cevap kolay, sektör tecrübemiz ve konuya olan duyarlılığımız. 


Pazarlama ve markalama konusundaki kapsamlı bilgimizi, hedef kitlenize gerçekten hitap eden ürün isimleri sunmak için rakipsiz bir yaratıcılıkla birleştiriyoruz. Bizim sicilimizi kanıtlamak için bir başarı hikayeleri portföyümüz var.


Mutlu müşterilerimize, ürün/ hizmet  adlandırma konusunu bütünsel bir markalaşma ve iletişim stratejisinin parçası olarak gören eksiksiz bir uçtan uca hizmet sunarak ön plana çıkıyoruz. 


GettyImages-928995802-min.jpeg

Bu hizmetin bir parçası olarak şunları soruyoruz:

— Ürünlerin tek başına mı yoksa bir portföyün parçası mı?

— Eğer isminiz tanımlayıcı mı yoksa otantik veya ikisinin hibrit olması mı gerekiyor?

— Ürünlerinizin ne kadar mesafe kat etmesi ve bölgelere seyahat etmesi planlanıyor?

— Ürün portföyünüzü gelecekte genişletmeyi planlıyor musunuz?


Doğru ürün adlarının, müşterilerinizin ihtiyaçları için doğru çözüm olduğunuzu ikna etmede ne kadar hayati olduğunun farkındayız. Genel stratejilerimiz sadece pazarlama ve markalama stratejilerinizi desteklemek için değil, aynı zamanda şirketinizin uzun vadede piyasada söz sahibi olması yanısıra ihtiyaç duyduğu önemli marka sadakati geliştirmenize yardımcı olmak için de tasarlandı ve geliştirilmeye devam ediyor.


Özel şirketler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve diğer kuruluşlarla yaptığımız çalışmalar sayesinde, gerçekten inanılmaz ürün adlandırma ajanslarını diğerlerinden ayırmanın ne gerektiğini öğrendik. Müşterilerimize, ürün isimlendirmeyi bütünsel bir markalaşma ve iletişim stratejisinin bir parçası olarak gören eksiksiz bir uçtan uca hizmet sunarak öne çıkıyoruz. Bu hizmetin bir parçası olarak şunları soracağız:


— Ürünlerin bağımsız ürünler mi yoksa bir portföyün parçası mı?

— İsimlerinizin açıklayıcı, hayal ürünü veya her ikisinin karışımı olması gerekiyor mu?

— Ürünlerinizin ne kadar uzağa gitmesi gerektiği ve bölgesel çekiciliği yeterli mi?

— Gelecekte ürün portföyünüzü genişletmeyi planlanıyor mu?


Doğru ürün adlarının, müşterilerinizi ihtiyaçları için doğru çözüm olduğunuza ikna etmede ne kadar önemli olabileceğini biliyoruz. Ürün adlandırma stratejilerimiz yalnızca pazarlama ve marka stratejilerinizi desteklemek için değil, aynı zamanda şirketinizin uzun vadede ayakta kalabilmek için ihtiyaç duyduğu önemli sadakati geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.The Brand Planet ürün adlandırma hizmetleri: Bir etiketten daha fazlası

Doğru ürün isimlerini bulmanın, doğru kelimeleri veya harfleri bir araya getirmekten daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Ürün portföyünüzde benimsediğiniz her adın kitlenize daha derin bir düzeyde konuşmasını ve marka kimliğinize ağırlık vermesini sağlamak istiyoruz.


The Brand Planet gibi uzman bir marka danışmanlık ajansı ile çalışmak, stres ve baskıyı üzerinizden alıyor ve siz sadece markanızı büyütmeye odaklanırsınız. Sonuç olarak biz;


— Markanızın karmaşık yaratıcı tarafını yönetir, böylece en iyi yaptığınız işe odaklanabilirsiniz.

— Önemli adlandırma kurallarını ve endişelerini göz önünde bulundurur, dolayısıyla ticari marka ihlalleri ve tescil engellerine takılmasını önleriz.

— Doğru hedefli, uygun ve ilham verici bir ürün adları grubu seçme markanın jenerik olma yolunda şansını artırırız.


"Eylemleriniz başkalarına daha fazlasını hayal etmeye, daha çok şey öğrenmeye, daha fazlasını yapmaya ve daha çok olmaya ilham veriyorsa, lidersiniz."

JOHN QUINCY ADAMS

The Brand Planet’te sunduğumuz hizmetler

Tell people more about the services you offer. Use this repeating layout to display content. It's an easy way to keep your customers up to date with what's happening. Want to make this content your own? Simple drag and drop elements like text, images and links, or connect to data from your collection. Tell people more about the services you offer. Use this repeating layout to display content. It's an easy way to keep your customers up to date with what's happening. Want to make this content your own? Simply drag and drop elements.

The Brand Planet Brand Logo
Consulting

Tüm ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretecek yeteneklere sahibiz

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.