The Brand Planet Consulting

Stratejik İletişim

Stratejik Iletişim
Stratejik Iletişim

Halkla ilişkilerin en temel tanımı, organizasyonların potansiyel müşterilerinin gözünde bir girişim, organizasyon veya girişimcinin imajına pozitif katma değer sağlanmasına yardımcı olmaktır.


Mutlu Müşterilerimizin gittikçe karmaşıklaşan pazar ortamlarında doğru iletişim kurmalarına yardım etmek konusunda istekliyiz.


Bunu, çoklu aktivasyon kanallarında ve farklı alanlarda içgörü odaklı stratejiler oluşturarak yapıyoruz. Ana fikir, bilgilendirmek ve şekillendirmek için veri kullanarak, ölçülebilen ve değerlendirilebilecek mesajlar ve kampanyalar oluşturuyoruz.


İletişim, ancak insani bir dokunuş gerektirir. İşte bu yüzden algoritmaların insanı ilişkilerin yönetiminde fazla söz sahibi olmadığına inandığımız için, rakamların ötesinde çalışıyoruz, yarattığımız kampanyalara ve yaptığımız bağlantılara çok ihtiyaç duyulan eşsiz mesajlarla zenginleştiriyoruz.


Halkla İlişkiler konusunda kabiliyetimiz, bir markanın ya da kuruluşun, arzuladığı iletişim kanalları oluşturmak ve mesajlarını iletmeleri için ihtiyaç duyduğu her kanalı kapsar. Bunlar arasında sosyal, dijital ve nüfuz sahipleri ile içerik oluşturma, kitle katılımına doğrudan erişim, geleneksel PR ve endüstri içerdekileri ve fikir liderleri ile şöhretli sürüş programları sayılabilir.

GettyImages-928995802-min.jpeg

Hangi aşamada olursa olsun mesajınızı alır, işler ve iletiriz

Kapılarımızı açtığımız günden itibaren hedeflenen mesajları işliyor, işliyor ve iletiyoruz.


Güçlü ve büyük bütçeli bir iletişim planınız ve ya sadece belirli kitlelerin dikkatini çekmek amacı ihtiyacınız ya da iyi bir fikir ve iyi bir neden olmaktan öteye taşımak istediğiniz bir amacına sahip olmanız farketmeksizin organizasyonunuza her zaman yardımcı olabiliriz. Mesajınızı canlandıracak anlayışlar geliştirmek için hedef kitlelerle doğru iletişim kurmak için yaklaşımlarımıza derinlik katarız.


Bir mesajı, mecra farketmeksizin, doğru şekilde iletmeniz için ihtiyacınız olan araçlarımızdan istifade etmeniz için varız.

PHILIP KOTLER

“İyi bir şirket mükemmel ürünler ve hizmetler sunabilir. Mükemmel bir şirket aynı zamanda hem mükemmel ürünler ve hizmetler de sunar. Dahası, dünyayı daha iyi hale getirmek için de tüm gücüyle çalışır.”

PHILIP KOTLER

The Brand Planet'in Stratejik İletişim Atölyesi hizmetleri

— Hedef Kitleyi tanımlaması
— Hedefleri ve hedefleri Belirlenmesi
— Temel mesajları geliştirilmesi
— Taktik plan geliştirilmesi
— Değerlendirme ölçütlerini belirlenmesi

Consulting

Tüm ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretecek yeteneklere sahibiz