The Brand Planet Consulting

Pazarlama İletişimi

Modern pazarlama dünyasının verdiği en çetin mücadele entegrasyon. Tüm dünyaya tutarlı ve güvenilir bir hikaye anlatma çabasının diğer adı.


The Brand Planet, entegre bir pazarlama iletişim alanında oldukça yetkin bir ajansıdır. Tüm organizasyonların eşsiz hikayelerini dünyaya anlatmalarını sağlamak adına güvenilir bir hikayeyi tüm dünyaya yaymak için 21. yüzyıl pazarlama iletişimi stratejileri sunuyoruz. 


Bunu yapmak için 360 derece, gerçek zamanlı, çok kanallı pazarlama iletişim yaklaşımları geliştirdik.


İş stratejisi ve tasarım arasındaki uçurumu kapatmak, entegre pazarlama iletişimi yoluyla çalışanlara, paydaşlara ve potansiyel müşterilere her temas noktasında bağlarız.


Sıradışıyız çünkü tutarlılığın yaratıcılık kadar önemli olduğunu düşünüyoruz. Aynı zamanda, teknolojinin yeni yaratıcı düşüncenin yerini tuttuğuna inanmıyoruz. Daha ziyade, pazarlama karmasını dikkatli bir şekilde harmanlayarak disiplinleri entegre ediyoruz. Daha sonra, müşterilerimize açık ve kapsayıcı olmaya teşvik ederek, sosyal katılımlarını sağlayarak, zorlayıcı Pazar koşullarına uygun iletişim planları hazırlarız. 

Kavramsal düşünceyle ve görsel tasarımla bilgiyi sentezler, hayata geçiririz. Pazarlama iletişimi ve reklam kampanyalarını çeken dikkatleri üzerine çeken fikirleri kitleleri büyülemeye hazır olun.


The Brand Planet'te, iletişim stratejisini pazarlama organizasyonlarına bütünlük ve özgünlük katarız. Dürüstlük, etik standartlara gerçekten değer veren markaların değerlerine ve kökenlerine sadık kalmasıdır. 


Özgünlük, fikirlerimiz taze, bugün için geliştirildi ve dünden geri dönüştürülmedi. Bu niteliklere eşit olarak çizim yaparak, bireysellikten ödün vermeden, aidiyet duygusuyla ısmarlama pazarlama iletişim planları geliştiriyoruz. Gereksinim ne olursa olsun, yaratıcı çubuğunu daima yüksek tutarız ve bir pazarlama iletişimi sorununa dikkat çektiğimiz için, bir markanın erişimini genişletme fırsatlarını araştırmaya her zaman hevesliyiz. 


Yapılara çalışmak, (yaratıcı özgürlüğünden ödün vermeden), müşterilerimize benzersiz farklılaşma noktalarını tanıtmak için entegre pazarlama iletişimlerinin optimum kullanımını sağlıyoruz. Aynı zamanda, bilgi ve teknoloji aşırı yükünün farkındayız, bu yüzden bir pazarlama iletişim planının genel amacını kelimeler ve resimlerle ifade etmeden önce ele alıyoruz.Pazarlama iletişimi, iletişimi daha güçlendiren efektif bir araç

The Brand Planet, oyunun kurallarını değiştirmek isteyen ciddi organizasyonlara yardımcı oluyor çünkü hareketsiz kalmak bir görevden ziyade bir tanım değil. 


Markaların nereye gitmek istediklerine dair bir vizyon yaratılmasına yardımcı oluyor ve hedeflere ulaşmak için onlara ilham veriyoruz. Değişimin herkes tarafından benimsenen daha geniş bir diyaloğun bir parçası olmasını sağlamak için yöntemler geliştiriyoruz. Vaadimiz ve tutkumuz birbirine sımsıkı bağlı. 


Stratejik akıl, yeni düşünce ve teknik bilgi birikimi kullanarak, rezonansa giren pazarlama iletişimlerini planlayıp oluşturuyoruz. 


İstanbul merkezli yaratıcı marka ve iletişim ajansı olarak, birbiriyle ilişkili disiplinlerin bir karışımını ağırlıklı olarak bir yol haritası çiziyoruz. Ayrıca farklı bilgi düzeylerine ve farklı departmanlara kolay erişim sağlıyoruz bu sayede bütçeler ve programlar ne olursa olsun, daima ana fikrimize bağlı kalıyor ve yaratıcı engelleri yıkmaya devam ediyoruz.


Mutlu müşterilerimiz kitleleriyle iletişim kurmaktan bahsederken, müşterilerimizle iletişim konusunda da aynı derecede önemsiyor ve hassasiyet gösteriyoruz. 


Onların ihtiyaçlarını dinliyoruz. Değişmek istedikleri alanları analiz edip, çalışma yerlerine, insanlarına ve onlarda farkındalık yaratan konularda dikkatlerini toplamalarına öncelik veriyoruz. 

GettyImages-928995802-min.jpeg

Pazarlarda, şirket rekabetlerinin ne olduğunu ve ne yaptıklarını görmek için bir gözlemliyoruz. İletişimden bu kadar sıkça söz ediyoruz. Peki, bir pazarlama iletişimi stratejisinin temel amacı nedir?


Edinme: Bu aşama, pazarlama stratejilerinin elde edilen sonuçları görmek için gerekli farkındalığı nasıl kazanabileceğiniz anlamına gelir.


Aktivasyon: İnsanlar markanız hakkında bilgi sahibi olduktan sonra neden düşünceleri değişmeli? Bu adım, insanları bilinçlendirme aşamasından nasıl uzaklaştıracağından bahseder.


Tutundurma: Birisi, pazarda birden fazla seçenek mevcut olduğunda neden ürününüzü veya hizmetinizi kullanmaya devam etmelidir?


Yönlendirme: Hiçbir şey kulaktan kulağa iletişim kadar etkili değildir. Bu aşama, mevcut müşterilerinizin olumlu tutumlarına ek daha fazla müşteri kazanımı konusu önem kazanır.


Gelir: Son olarak, yukarıdaki tüm adımları uygulanması sonrasında, organizasyonunuzun pozitif nakit akışı ve artan kârları nasıl koruyacağını anlamak, en önemli noktalardan birisi.


Pazarlama iletişimlerini değerlendirerek, parçaları bir araya getirmeden önce en ince detaylarına kadar detaylandırıyoruz. 


Daha sonra, bu anlayışla zenginleştirilen mutlu müşterilerimizin, paydaşları, çalışanları ve potansiyel müşterileri ile bağlantı kurmasını sağlayan stratejik ve yaratıcı önerilerde bulunuyoruz. 


Teknolojiye ayak uydurmak, marka veya organizasyonun sahip olduğu değer vaadini yerine getirmek için modern dijital ve konvansiyonel pazarlama iletişim araçlarını kullanıyoruz. Ancak, potansiyel müşterilerinizle diyalog kurmaya başlamadan önce, sizinle bir diyalog kurmamız gerekiyor. Entegre pazarlama iletişimlerinizin kalitesi ve tutarlılığı konusunda tutkuluysanız, sizden haber almak isteriz.

"Her sorun bir hediyedir - sorun olmadan büyümezdik."

ANTHONY ROBBINS

The Brand Planet'in Pazarlama İletişimi Atölyesi hizmetleri

— İletişim denetimleri
— Konumlandırma ve farklılaşma
— Mesajlaşma ve ses tonu
— Kavramsal gelişim
— Marka hikayeleri ve manifestolar
— Uygulama planlaması

The Brand Planet Brand Logo
Consulting

Tüm ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretecek yeteneklere sahibiz

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.