Ansiklopedi

Sektörel

Terminoloji

Sektörde kullanılan kelimelerin anlamları ve açıklamaları burada.urada yer alan 

Yaklaşım

Perspektifimiz

Bugün dünyada bilgilerin yenilenme hızına rağmen, insanlar hâlâ diğer insanlarla ve değerleriyle uyumlu markalarla bağlantı kurmak isteyen duygusal varlıklardır. İnsanların günümüzde markalara inanmalarına yardımcı olmak için pazarlama profesyonellerinin çevik, işbirlikçi, hızlı hareket eden ve yaratıcı bir ajans ortağı olması gerekir. Görsel Atölye, mutlu müşterimizin dahili ekipleriyle sorunsuz bir ortaklık kurmayı önceliklendirir. Misyonumuza uyumlu hareket etmek için, birlikte çalıştığımız müşterilerle ve nasıl motive etmeye çalıştığımız müşterilerle etkileşimde bulunduğumuza yön veren üç ilke oluşturduk:


Doğrudan iletişim

İnsanlar markaları giderek daha kişiselleştiriyor ve onları hayatlarının merkezine konumlandırıyorlar. Bu nedenle, doğrudan iletişim stratejileri marka oluşturma ve büyütmenin anahtarı olduğuna inanıyoruz - beğeni ve paylaşımlardan geri bildirime ve birlikte oluşturmaya kadar, katılımın etkili ve etkili bir şekilde insanların duygularını harekete geçirmesi için şeffaf ve gerçek olması gerektiğine inanıyoruz.


Kültürel bağlamlar

İnsan, doğa, sanat, kültür, bize ilham vermede ve insanları harekete geçirmede güçlü bir rol oynar. Bu nedenle, tüketici kültüründen, kategori düşünce önderliğine, mutlu müşteri ortaklarımızın iç kurumsal kültürüne doğru sürekli olarak çevremizdeki kültürden ilham alıyor ve entegre ediyoruz.


Sürekli değişim

Mutlu müşterilerimizle sürekli bir iletişim halinde olmak, nasıl çalıştığımıza dair çarpıcı bir değişim gerektirir. İşte bu nedenle, insanları ve markaları doğru yönde hareket ettirmenin önemli olduğuna inandığımız, işbirlikçi, yinelenen bir çalışma stili için uzun ve doğrusal bir iletişim stratejileri geliştirme sürecinin merkezine yerleştirdik.

Görsel Atölye. Büyük markaları dünya için değerli kılmayı hedefleyen Yaratıcı Marka ve Marka İletişimi ajansıdır.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır.