Ansiklopedi

Sektörel

Terminoloji

Sektörde kullanılan kelimelerin anlamları ve açıklamaları burada.urada yer alan 

Marka Karakteri

TUTKU (Aşk, Merak, Söz, Evrensel)

Sınırsız

İletişim kültürü sürekli bir evrim ve yenilik kaynağıdır: Merakımızı ve teknik, kavramsal ve coğrafi sınırları olmayan bu mesleğe olan tutkumuzu muhafaza eder. İnsanın alışkanlıkları bu döneme uyum sağlamak için değişir; gelişen ve olası yenilikleri öngören bir dünyaya tanık olmaktan daha iyi bir ilham kaynağı yoktur. Onları nerede bulacağımızı, ne zaman bulacağınızı, sürekli, doyumsuzca bilmelisin.


DNA’mız

Görsel Atölye DNA'sının kalbindeki unsurlar, eğilimleri izleyip yakalamak ve evrimleşmektir. Bu gerçekler, bir projenin başarısını garanti altına alacak sütunlardır: zamanında devam etmesi, izleyicilere saldırması ve unutulmaz olmasıdır.


TECRÜBE (Strateji, Güven, Uzman, Sağlamlık)

Tecrübeler markalara hizmet eder.

Markaların potansiyellerinden ve farklı medyada varolma güçlerinden ikna ediliyoruz. Bizim kanaatimiz, tüm iletişiminde markayı, değerlerini ve emellerini destekleyebilmek için hakim olma ve anlama fikrine dayanıyor. Bu bilinç akıllı bir strateji sunmak ve sürekli bir evrim geçiren talep eden bir kitleye cevap vermek için bir markanın özünü ve imajını korumaya olanak tanır.


Müşteri sadece “müşteri” demek değildir.

Görsel Atölye’de, müşterilerimizle olan ilişkimizi destekliyoruz ve projenin büyüklüğü yerine kaliteye odaklanmayı tercih ediyoruz! Uzun vadeli bir işbirliğinin, vazgeçilmez sinerjiyi müşteriyle Görsel Atölye arasındaki ortak bir vizyona getirdiğine inanıyoruz: bir markanın dijital varlığına gücü ve hırsı sunuyor. Müşterilerimizle olan ilişkimizin diğer önemli bir yönü, müdahillerimize kesinlikle güvenmektir. Bir işbirliğinin anahtarı, anlaşılabilirlik, şeffaflık ve katılımdır. Uzmanlıklarımızı farklı bir özlemi yerine getirmek için birleştiriyoruz: Bir projeyi beklentilerinin ötesine götür. Bu tepkiyi erdemli bir ortaklık olarak görüyoruz.


DUYGU (Hikaye, İçerik Üretimi, Evrensel)

Hikaye anlatımı

Her markanın anlatması gereken bir hikayesi, iletilecek bir duygu ve paylaşılacak bir mesajı vardır. İzleyicilere en iyi şekilde dokunmak için, potansiyelini artırmak ve potansiyelini arttırmak için tüm konularda bilgi ve anlayışa sahip olmak gereklidir.


Bu dalıcı seviyeye erişmek, müşterileri marka tecrübesine dahil etmek için içeriğin, anlatımın ve mesajın mükemmel kontrol ve uyumunu gerektirir.


Otantik

İnovasyon ve yaratıcılığın otantik bir amaca hizmet ettikleri takdirde sadece bir anlam taşıdıklarının farkındayız. Marka ve çevre bilgilerimiz, doğru tonu ve uygun ve uygun konuşmayı geliştirmemizi sağlar.


Bu özgünlük kültürü, bir projeye zamanında yazı yazmanın ve yenilik, tasarım ve tecrübe açısından bir referans haline getirilmesi etkisine sahiptir.


HAYAL (Tasarım, Yaratıcı teknoloji, Yolculuk)

Rüya zanaatı

Görsel Atölye, bir uzmanlığa ve üretim becerileri konusunda bir ustalığı vardır: bu, eşsiz ve farklılaşan bir dijital ürün sunmak ve yaratmak için yeteneklerin en iyisine katılmamızı sağlar. Güçlü bir fikri somutlaştırmanın kusursuz bir fikir ima ettiğini biliyoruz. Bu nedenle, üretim için kalite standartlarımız tutkulu, yetenekli ve titiz bir ekiple çalışmayı gerektirir.

Hassasiyetimiz, Görsel Atölye’yi farklılaştıran yenilikçi bir yaklaşım sunmamızı sağlar. Süreç, müşteriyi projenin ilerlemesinin her adımında dahil etmeye, garanti ve gerçekçi hedefler vermeye, buna iyi tanımlanmış bir geçiciliğe izin verir.


GENÇ (Sınırsız, Yenilik, Eğlence)

Bilgi zenginliği

Bugün markanın izleyicilerinin yalnızca mağazalarda değil, her yerdeler. Görsel Atölye’de, markaları sosyal ağlardaki varlıklarına, fiziksel kurulumlarına ve çok daha fazlasına yönlendiriyoruz. Yeni medyalar ve farklı sosyal platformlar sayesinde iletişim hiç bu kadar önemli olmamıştı.

Bu olgu, yaratıcılık için inanılmaz olanaklar sunar ve kullanıcıları doğrudan markalarla etkileşime girmeye davet eder. Önerilen içerik daima bolluğunu dağıtmalıdır - kalite, özgünlük temel değerlerine saygı göstermeli ve alakalı olmalıdır.


Ulaşılabilirlik

Bilgilendirici ve görsel bilgilerin çokluğu, daha fazla, yenilikçi ve güçlü cihazların piyasaya sürülmesi sayesinde de mümkün oldu. Görsel Atölye’de bilginin kullanıcıya doğru şekilde getirilmesi gerektiğinin bilincindeyiz, bilgi için tutumunu belirleyecektir.


Bu anlamda, her zaman en üst noktaya hedeflemek ve her zaman yeniliklere ve zorluklara ayak uydurmak için çalışıyoruz; Dijital yapımlarımız üzerinde sürekli kaliteyi sağlamak için farklı teknik konuları bilen geliştiriciler arasında bulunmaktadır.


RUH (Enerji, Lider, Reaktif)

Ruhsal durum

Müşterilerimiz için iyi olan, Görsel Atölye için de faydalıdır! Başarılı bir iletişim herkes için olumlu bir etki bırakır. Markaların Görsel Atölye’yi bir ortak olarak tanımasına izin veren, vazgeçilmez bir yapıcıda yapılan iyi fikirlerdir.

Ticari faaliyetlerimiz sınır tanımıyor, Görsel Atölye günümüzde dünya çapında, hem dijital hem de daha geleneksel medyada yeni iletişim yolları bulmak için her zaman daha derin bilgi sahibidir. Hedefimiz, markalara değerlerini somut bir şekilde hayata geçirme imkânı sunmak; iletişim her neyse ne demektir.

Görsel Atölye. Büyük markaları dünya için değerli kılmayı hedefleyen Yaratıcı Marka ve Marka İletişimi ajansıdır.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır.