Ansiklopedi

Sektörel

Terminoloji

Sektörde kullanılan kelimelerin anlamları ve açıklamaları burada.urada yer alan 

Farklılık Vurgusu

Büyüt: Sürdürülebilir başarıların temelini sadece başarı oluşturmaz. Kurulan diyalogların temelini güçlendiren unsurlardan biri de kurulan ikili ilişkilerderdir.


Ortaya çıkar: En eşsiz hikayeler yaratıcı fikirler ile atölyemizde buluşuyor ve yepyeni bir formda hayat yeniden hayat buluyor.


Sorgula: Mutlu müşterilerimizi ve markalarının duygusal dünyasını anlamak için oldukça fazla zaman ayırır, sürekli araştırır, önemli noktaları saptamaya özen gösterir, daha sonra içgörü noktalarını birleştiririz.


Gelecek nesillere aktar: Yıllardır edindiğimiz tecrübe birikimlerimizi ekibimize katılan yeni nesil arkadaşlarımıza da aktarmayı ihmal etmiyoruz.


Hamleni belirle: Taktik tek başına bir fikirdir ya da bir bakış açısıdır. Strateji ise tamamı taktik üzerine odaklanmış birçok unsurdur. Taktik bir açıdan farklıdır, tektir.


Damia öğren: Herşeyi bilemeyiz, Kabul ediyoruz. Ama hep araştırıyor öğreniyoruz, test ediyoruz ve ölçüyoruz, neyin işe yarayıp neyin yaramayacağını gözlemliyoruz.


En iyisini sun: Markaların gerçekten izleyicilere tam manada eriştiğinde, kulaktan kulağa yayılmaya başlaması, ve birer sevilen marka olmaları için mümkün olan her mecrayı değerlendirmeye özen gösteririz.


Daima dinle: Herşeyi bilemeyiz, Kabul ediyoruz. Ama hep araştırıyor öğreniyoruz, test ediyoruz ve ölçüyoruz, neyin işe yarayıp neyin yaramayacağını gözlemliyoruz.

Görsel Atölye. Büyük markaları dünya için değerli kılmayı hedefleyen Yaratıcı Marka ve Marka İletişimi ajansıdır.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır.