Ansiklopedi

Sektörel

Terminoloji

Sektörde kullanılan kelimelerin anlamları ve açıklamaları burada.urada yer alan 

Çevresel Teşvikler

Bir organizasyonun, topluma ve çevreye saygılı olmanın temelinde sorumluluk almak gerektiğine inanıyoruz. Toplum ve sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik çalışmalarının temel bir taahhüt olduğunu düşünüyoruz. Ekibimizi becerilerini, sayısız hayır kurumu ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla birlikte geniş bir yelpazedeki topluluk faaliyetlerine zaman ayırmaya teşvik ediyoruz.


Gelecek bize ilham veriyor. Aldığımız ilhamları topluma pozitif değerler sunacak fikirleri servis etmek için çalışıyoruz.


Sorumluluklar sürdürülebilir iş taahhüdümüzü ve iş stratejilerimizi desteklemektedir:


İtibar yönetimimiz

— Mutlu müşteri ilişkilerimizin yönetimi

— Yatırımcıların beklentilerini karşılama

— Alanında en iyi insanları kadromuza katma ve tutundurma

— Verimliliği arttırma ve maliyetleri düşürme


Gürsel Atölye'de, sürdürülebilir iş dünyasının birçok yaratıcısıyla çalışma, müşterilerimizin amaçlarına yönelik markalar yaratmalarına ve sürdürülebilirliği ürünler, pazarlama ve iletişimin içine yerleştirmelerine yardımcı olma ayrıcalığına sahibiz.


Demografik, teknolojik, sosyal ve çevresel güçler müşterilerimiz için yeni zorluklar, belirsizlikler ve fırsatlar yaratmaya devam etmektedir. Büyüyen ve yaşlanan bir nüfus yeni pazarlar yaratıyor, ancak kamu hizmetleri ve kaynaklara benzeri görülmemiş bir talep getiriyor. İklim değişikliği ve kaynak kıtlığı konusundaki zorluk giderek tarımdan inşata sektörler tarafından hissedilirken, diğer endüstriler düşük karbonlu inovasyonla ilgili fırsatlardan yararlanmaktadır. Hızlı teknolojik değişim, eski işletme modellerini bozmaya devam ederken, otomasyon nedeniyle iş kaybıyla ilgili olanlar da dahil olmak üzere yeni sosyal zorluklar yaratmaktadır.

Görsel Atölye. Büyük markaları dünya için değerli kılmayı hedefleyen Yaratıcı Marka ve Marka İletişimi ajansıdır.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır.