top of page
A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background, künye ve yazar kadrosu

Tarot

Ana Arkana

Adalet

Adalet Kartı Anlamı

Tarot'taki adalet kartı şifa anlamına gelir. Bu ana Arkana kartı büyük dönüşüm, yenilenme ve değişime işaret ediyor. Yargı Tarot kartının temel sembolleri bir Melek, trompet, onlardan yükselen mezarlar ve genellikle su veya okyanustur.


Düz Adalet Kartı Anlamı

Adalet kartı Tarot'ta düz olduğunda, uyanış, yenilenme, iyi yaşanmış bir yaşam, daha iyi sağlık ve daha hızlı bir zihni sembolize eder. Bu, bir meydan okuma ile yüzleşmeniz ve başarılı olmak için gerekli değişiklikleri yapmanız gerektiği anlamına gelebilir. Yargılanmaya ve diğer taraftan çıkmaya hazırsınız. Sizi geride tutan şeyleri bırakıp geleceğinize adım atmanın zamanı geldi.


Ters Adalet Kartı Anlamı

Adalet kartı Tarot'ta ters çevrildiğinde, ölüm korkusu, başarısızlık, olası kayıp ve sağlıksızlık anlamına gelebilir. Bu, yapmanız gereken bir şeye sırtınızı döndüğünüz anlamına gelebilir ve bu size mal oluyor. Kendinize karşı sertsiniz ve ihtiyacınız olan şeyi yapamayacağınız düşüncesiyle dolusunuz.


Adalet Kartı Aşk Anlamı

Bir Tarot aşk okumasındaki adalet kartı, bir ortaklıkta gerçekten ihtiyacınız olana uyanmanın zamanı geldiğinin bir göstergesidir. Bekarsanız, kendinizi iyileştirmenin ve bir sonraki büyük sevginize hazırlanma zamanı anlamına gelebilir. Acele etmeyin ve yansımanın tadını çıkarın. Bir ilişkiniz varsa, partnerinizle gerçekten bağlantı kurmanın ve anlamanın zamanı geldi demektir. İletişim oyunun adıdır ve ikiniz için neyin en iyi olduğunu anlamak için derinlemesine dalmalısınız.bottom of page