A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

DHL

Şirket hakkında detaylı bilgi

DHL

Lojistik ve Tedarik Zinciri

DHL, lojistik sektörünün önde gelen global markasıdır. Bölümlerimiz, ulusal ve uluslararası paket teslimatı, e-ticaret sevkiyatı ve yerine getirme çözümleri, uluslararası ekspres, karayolu, hava ve deniz taşımacılığından endüstriyel tedarik zinciri yönetimine kadar rakipsiz bir lojistik hizmetler portföyü sunmaktadır.

Dünya çapında 220'den fazla ülke ve bölgede yaklaşık 380.000 çalışanıyla DHL, insanları ve işletmeleri güvenli ve güvenilir bir şekilde birbirine bağlayarak küresel sürdürülebilir ticaret akışlarını mümkün kılar.

Gelişen pazarlar ve teknoloji, yaşam bilimleri ve sağlık hizmetleri, mühendislik, üretim ve enerji, oto-mobilite ve perakende gibi sektörler için özel çözümlerle DHL, kararlı bir şekilde "dünya için lojistik şirketi" olarak konumlanıyor.

DHL, Deutsche Post DHL Group'un bir parçasıdır.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.