A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Denizbank

Şirket hakkında detaylı bilgi

Denizbank

Bankacılık

1997 yılında DenizBank, Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden bankacılık lisansı şeklinde satın alındı. Kısa tarihinde üç hissedar değişikliği gerçekleştiren ve halka arz edilen Banka, Ekim 2006'da Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia tarafından satın alınmıştır. Daha sonra Rusya'nın Türkiye'de yaptığı en büyük tek seferlik yatırıma konu olan DenizBank, 28 Eylül 2012 tarihi itibarıyla dünyanın en büyük bankalarından biri olan Sberbank çatısı altında hizmet vermeye başladı. Ağustos 2019 itibarıyla yine bölgesinin önde gelen kurumlarından biri olan Emirates NBD'ye transfer oldu.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.