A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Dassault Systèmes

Şirket hakkında detaylı bilgi

Dassault Systèmes

Bilgisayar Yazılımı

3DEXPERIENCE Company olan Dassault Systèmes, iş dünyasına ve insanlara sürdürülebilir yenilikler hayal etmeleri için sanal evrenler sağlar. Dünya lideri çözümleri, ürünlerin tasarlanma, üretilme ve desteklenme şeklini değiştirir. Dassault Systèmes’in işbirliğine dayalı çözümleri, gerçek dünyayı iyileştirmek için sanal dünyanın olanaklarını genişleterek sosyal inovasyonu teşvik eder. Grup, 140'tan fazla ülkede, tüm sektörlerde her ölçekteki 230.000'den fazla müşteriye değer katar. Daha fazla bilgi için www.3ds.com adresini ziyaret edin.

3DEXPERIENCE, Compass Logosu, 3DS logosu, CATIA, SOLIDWORKS, ENOVIA, DELMIA, SIMULIA, GEOVIA, EXALEAD, 3D VIA, BIOVIA, NETVIBES, 3DEXCITE, Dassault Systèmes'in veya yan kuruluşlarının ABD ve / veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarına sahiptir.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.