A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

CRH

Şirket hakkında detaylı bilgi

CRH

İnşaat Malzemeleri

CRH (LSE: CRH, ISE: CRG, NYSE: CRH), 31 ülkede yaklaşık 3.100 operasyon noktasında yaklaşık 78.000 kişiyi istihdam eden, dünyanın önde gelen inşaat malzemeleri işletmesidir. Kuzey Amerika'daki en büyük inşaat malzemeleri işi, Avrupa'nın en büyük ağır yan malzeme işi ve Asya ile Güney Amerika'nın yükselen ekonomik bölgelerinde bir dizi stratejik pozisyona sahip. CRH, büyük kamu altyapı projelerinden ticari binalara ve konut yapılarına kadar tüm yapılı çevrede bulunabilen bir dizi entegre yapı malzemesi, ürün ve yenilikçi çözümler üretir ve tedarik eder. Bir Fortune 500 şirketi olan CRH, FTSE 100 endeksi, EURO STOXX 50 endeksi, ISEQ 20 ve Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi (DJSI) Europe'un kurucu üyesidir. CRH’nin American Depositary Shares, NYSE’de listelenmiştir.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.