Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Coursera

E-Eğitim

Coursera, dünya çapındaki bireylere ve kuruluşlara esnek, uygun fiyatlı, işle ilgili çevrimiçi öğrenim sağlamak için 200'den fazla önde gelen üniversite ve şirketle ortaklık yapmaktadır. Uygulamalı projelerden ve kurslardan işe hazır sertifikalara, kariyer kimlik bilgilerine ve derece programlarına kadar bir dizi öğrenme fırsatı sunuyoruz.

Coursera, Daphne Koller ve Andrew Ng tarafından dünyanın her yerinden öğrencilere yaşamı değiştiren öğrenme deneyimleri sağlama vizyonuyla kuruldu. Bugün 75+ milyon öğrenci, 100'den fazla Fortune 500 şirketi ve 6.400'den fazla kampüs, işletme ve hükümet, her zaman, her yerde birinci sınıf öğrenime erişmek için Coursera'ya geliyor.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.