Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Converse

Giyim ve Moda

Bazı yönlerden bizi tanıyorsunuz. Converse, bir asır önce başladığımızdan beri Chuck Taylor All Star ve One Star spor ayakkabılarını yapıyor ve şimdi yeni sokak stili klasikleri yapmak için çalışıyoruz. Giydiğiniz şey sporu, sokağı ve yaratıcı kültürü tanımlar ve biz başından beri bunu sizinle yeniden tanımlıyoruz. Converse ürünlerini giydiğinizde, sadece kendiniz olarak otantik bir sokak stili kültürü yaratırsınız. İster bir tarih kitabında 70'lerin basketbol yıldızının ayaklarında olsun, ister bugün sizinle sokakta, Chucks her zaman havalı olduğunu ifade etti ... çünkü onları giyiyorsun. Nereye gideceğinizi bilmiyoruz, ancak Converse'i geleceğe yanınızda götüreceğinizi biliyoruz.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.