A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Continental

Şirket hakkında detaylı bilgi

Continental

Otomotiv

Continental, insanların ve mallarının sürdürülebilir ve bağlantılı hareketliliği için öncü teknolojiler ve hizmetler geliştirir. 1871'de kurulan teknoloji şirketi, araçlar, makineler, trafik ve ulaşım için güvenli, verimli, akıllı ve uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Continental, 2019 yılında 44,5 milyar Euro satış gerçekleştirdi ve şu anda 59 ülke ve pazarda 233.000'den fazla kişiyi istihdam ediyor.

Bu, Continental'in resmi LinkedIn hesabıdır. Sayfamızın amacı, Continental AG'deki kariyer fırsatları, teknolojilerimiz, şirket kültürümüz ve eylemlerimiz ve girişimlerimiz hakkında bilgi sunmaktır. Sayfamızda iletişim kurarken uygun ve saygılı bir tarzın önemini vurguluyoruz ve bu nedenle saldırgan veya müstehcen, kişisel saldırılar, anonim, çılgınca konu dışı, spam veya reklamları silme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.