Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Colgate

Tüketim Maddeleri

Tüm insanlar, evcil hayvanları ve gezegenimiz için daha sağlıklı bir geleceği yeniden tasavvur eden şefkatli, yenilikçi bir büyüme şirketi olan Colgate'iz.

Kendini insanların ve evcil hayvanlarının sağlığını ve sıhhatini iyileştirmeye adamış 34.000 çalışanla lider bir küresel tüketici ürünleri şirketiyiz. Ağız Bakımı, Kişisel Bakım, Evde Bakım ve Evcil Hayvan Beslenmesine odaklanan ve 200'den fazla ülke ve bölgeye ulaşan Colgate ekipleri, Colgate, Palmolive gibi markalar aracılığıyla toplum için gerekli olan sağlık ve hijyen ürünlerini ve evcil hayvan besleme tekliflerini geliştirmekte, üretmekte, dağıtmakta ve satmaktadır. , elmex, Tom's of Maine, merhaba, Sorriso, Speed ​​Stick, Softsoap, Irish Spring, Protex, Sanex, Filorga, eltaMD, PCA Skin, Ajax, Axion, Fabuloso, Soupline ve Suavitel'in yanı sıra Hill's Science Diet ve Hill's Reçeteli Diyet .

Ayrıca, daha fazlasına ulaşan Bright Smiles, Bright Futures programımız aracılığıyla su tasarrufu, atıkları azaltma, geri dönüştürülebilirliği teşvik etme ve çocukların ağız sağlığını iyileştirmedeki başarılarımız da dahil olmak üzere çevresel sürdürülebilirliği ve toplum refahını teşvik etmedeki liderliği ve yenilikçiliği ile tanınırız.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.