Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

CNN

Medya Yayıncılığı

CNN Worldwide, dünya çapında 200'den fazla ülkede kablo, uydu, radyo, kablosuz cihazlar ve İnternet üzerinden iki düzineden fazla haber ve bilgi hizmetinden oluşan bir portföydür.

Yurt içinde CNN, televizyonda, web'de ve mobil cihazlarda Amerika Birleşik Devletleri'ndeki diğer tüm TV haber kuruluşlarından daha fazla kişiye ulaşmaktadır. CNN, yurtdışında 260 milyondan fazla haneye ulaşan uluslararası düzeyde en çok dağıtılan haber kanalıdır; ve CNN Dijital Ağı, sürekli olarak web'deki 1 numaralı güncel olaylar ve haber hedefidir.

CNN International, en çok izlenen küresel 24 saat haber ağıdır. CNN International, 38 uydudan oluşan bir ağ aracılığıyla 200'den fazla ülke ve bölgede 260 milyondan fazla televizyon evinde görülebilir. Eylül 1997'den beri, CNN International beş ayrı bölgeye ayrılmıştır: CNN Uluslararası Avrupa / Orta Doğu / Afrika, CNN Uluslararası Asya Pasifik, CNN Uluslararası Güney Asya, CNN Uluslararası Latin Amerika ve CNN Uluslararası Kuzey Amerika.

Ek olarak, CNN Newsource, dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce yerel ve uluslararası haber kuruluşuyla ortak olan dünyanın en yaygın kullanılan haber hizmetidir. CNN, bir Time Warner Company olan Turner Broadcasting System, Inc.'in bir bölümüdür.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.