Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Citroen

Otomotiv

Citroën, 1919'da André Citroën tarafından kurulan ve Groupe PSA'nın bir parçası olan Fransız bir otomobil üreticisidir. Otomobil pazarının kalbinde, Citroën, 1919'dan beri, terimin asil anlamında (Traction Avant, 2CV, Méhari, Berlingo, vb.) Popüler bir marka olarak durmaktadır; ana ilham kaynağı insanlar ve yaşam tarzlarıdır. Bu ruh, "Esinlenen Sizden" temel çizgisiyle vurgulanır ve benzersiz stil ve ölçüt konfora sahip otomobiller tarafından somutlaştırılır. Citroën, müşterilerine, örneğin Citroën Advisor ve "La Maison Citroën" ile benzersiz bir deneyim sunarak ana akım otomobil üreticileri arasında da öne çıkıyor.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.