A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Cisco

Şirket hakkında detaylı bilgi

Cisco

Bilgisayar Ağları

Cisco, insanların iş, eğitim, hayırseverlik veya yaratıcılık alanlarında güçlü bağlantılar kurmasını sağlar. Cisco donanımı, yazılımı ve hizmet teklifleri, ağları mümkün kılan İnternet çözümlerini oluşturmak için kullanılır - bilgilere her yerde, her zaman kolay erişim sağlar.

Cisco, Stanford Üniversitesi'nden küçük bir bilgisayar bilimcisi grubu tarafından 1984 yılında kuruldu. Şirketin kuruluşundan bu yana, Cisco mühendisleri İnternet Protokolü (IP) tabanlı ağ teknolojilerinin geliştirilmesinde lider olmuştur. Bugün, dünya çapında 71.000'den fazla çalışanıyla, bu yenilik geleneği, şirketin yönlendirme ve anahtarlama temel geliştirme alanlarının yanı sıra ev ağı, IP telefonu, optik ağ, güvenlik gibi gelişmiş teknolojilerdeki endüstri lideri ürünler ve çözümlerle devam ediyor. , depolama alanı ağı ve kablosuz teknoloji. Cisco, ürünlerine ek olarak, teknik destek ve gelişmiş hizmetler dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Cisco, ürünlerini ve hizmetlerini hem doğrudan kendi satış gücü aracılığıyla hem de kanal ortakları aracılığıyla büyük işletmelere, ticari işletmelere, hizmet sağlayıcılara ve tüketicilere satmaktadır.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.