Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Circle Graphics

Matbaacılık

Circle Graphics, dünyanın önde gelen büyük ve geniş formatlı dijital grafik üreticisidir. Dış mekan reklamcılığı, iş tabelaları, duvar dekoru, sanat reprodüksiyonu ve profesyonel fotoğrafçılık ve sanat toplulukları için yenilikçi ürünler yaratmada sektör lideriyiz.

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki toplam 407.000 fit karelik üretim tesislerimiz, 88'den fazla büyük ve geniş formatlı dijital yazıcı, özel otomatik sonlandırma ekipmanı ve 16 fit genişliğe kadar basılı geri dönüştürülebilir malzemeler üretmek için kaplama kapasitesine sahiptir. Baskı öncesi departmanımız tescilli yazılım otomasyon araçları yardımıyla günde 20.000'den fazla dosyayı işler. Olağanüstü müşteri hizmetleri sunmak için haftanın yedi günü yirmi dört saat çalışıyoruz ve yılda 431 milyon fit kareden fazla malzeme basıyoruz. Dünya standartlarında hizmet eşliğinde sektör lideri yenilik konusunda uzmanız.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.