Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Chipita

Gıda Maddeleri Üretimi

En hızlı büyüyen gıda şirketleri arasında yer alan Chipita'nın markaları uluslararası alanda tanınmaktadır. Ürünlerimiz, doğrudan veya stratejik ortaklıklar aracılığıyla 56 ülkede tüketicilere sunulmaktadır.

Chipita'da, mümkün olan en iyi kalite: maliyet oranını sağlayarak, yüksek besin değerine sahip güvenli, yenilikçi ürünler geliştirmeye, üretmeye ve pazarlamaya sürekli çalışıyoruz.
Chipita, tuzlu atıştırmalıklar üreten ve pazarlayan bir şirket olarak 1973 yılında Yunanistan'da kuruldu. 1991 yılında amiral gemimiz olan 7DAYS kruvasan pazara sunuldu ve kısa bir süre sonra 7DAYS mini kruvasan piyasaya çıktı.
Aynı zamanda Chipita, ya kendi iştiraklerini kurarak ya da büyük uluslararası ya da güçlü yerel şirketlerle stratejik ortaklıklara girerek bugün kaldığı uluslararası şirket olarak kendini kurmaya başladı.

Chipita 1996 yılından beri Bulgaristan, Polonya, Romanya, Rusya ve Suudi Arabistan'da ve son olarak Türkiye, Malezya, Meksika ve Hindistan'da üretim tesisleri kurarak Yunanistan dışında faaliyet göstermektedir. Aynı dönemde Chipita 11 ülkede - Çek Cumhuriyeti, Almanya, Macaristan, Sırbistan, Slovakya, Hırvatistan, Baltıklar, Gürcistan, Ukrayna, Beyaz Rusya ve Birleşik Krallık'ta ticari ofisler kurdu.

Chipita şu anda uluslararası olarak 3 ana ürün grubunda mevcuttur - kruvasan ve benzeri hamur ürünleri, ekmek bazlı pişmiş atıştırmalıklar (Bake Rolls) ve çeşitli ürünler.

30'un üzerinde farklı milletten 5.800'den fazla kişiyi istihdam ediyoruz. Bunların yaklaşık 4.700'ü doğrudan Chipita tarafından, geri kalanı ise stratejik ortak şirketler aracılığıyla istihdam edilmektedir.
Sorumlu bir işveren olarak, modern, sürekli güncellenen ve iyileştirilmiş insan kaynakları yönetim sistemlerinin geliştirilmesine yatırım yapıyoruz. Çabaları ve sonuçları kabul ediyor ve ödüllendiriyoruz ve güvenli, ayrımcı olmayan bir çözüm sağlıyoruz.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.