Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Caterpillar

Makine

Caterpillar Inc., 1925'ten beri müşterilerimizin daha iyi bir dünya inşa etmelerine yardımcı olarak sürdürülebilir ilerlemeyi mümkün kılarak ve her kıtada olumlu değişimi teşvik ediyor.

2019 satışları ve 53,8 milyar dolarlık geliriyle Caterpillar, dünyanın önde gelen inşaat ve madencilik ekipmanı, dizel ve doğal gaz motorları, endüstriyel gaz türbinleri ve dizel-elektrikli lokomotifler üreticisidir. Ürün yaşam döngüsü boyunca sunulan hizmetler, en son teknoloji ve onlarca yıllık ürün uzmanlığı, Caterpillar'ı diğerlerinden ayırarak müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı olmak için olağanüstü bir değer sunar. Şirket, temel olarak üç ana segmentte (İnşaat Endüstrisi, Kaynak Endüstrisi ve Enerji ve Ulaşım) faaliyet göstermekte ve Finans Ürünleri segmenti aracılığıyla finansman ve ilgili hizmetler sunmaktadır.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.