A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Carlsberg

Şirket hakkında detaylı bilgi

Carlsberg

Yiyecek ve İçecek

Carlsberg Group, geniş bir bira ve diğer içecek markaları portföyü ile dünyanın önde gelen bira fabrikalarından biridir. Amiral gemimiz Carlsberg, dünyanın en tanınmış bira markalarından biridir ve Baltika, Carlsberg ve Tuborg markaları Avrupa'nın en büyük sekiz markası arasındadır. Carlsberg Grubu için 40.000'den fazla kişi çalışıyor ve ürünlerimiz 150'den fazla pazarda satılıyor. "Daha İyi Bir Bugün ve Yarın İçin Bira Yapmak" amacıyla, kısa süre önce, Birlikte SIFIRLARA Doğru, iddialı sürdürülebilirlik programını başlattık. Www.carlsberggroup.com adresinde hakkımızda daha fazla bilgi edinin.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.