Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Cargill

Gıda Maddeleri Üretimi

70 ülkede 160.000 profesyonelden oluşan ekibimiz gıda, tarım, beslenme ve risk yönetimi dünyalarını bir araya getiriyor. 150 yılı aşkın süredir, çiftçilerin daha geniş pazarlara bağlanmasını sağlayarak daha fazla büyümelerine yardımcı olduk. Tüketicilere tam olarak aradıkları şeyi veren, beslenmeyi, gıda güvenliğini ve sürdürülebilirliği artıran ürünler geliştiriyoruz. Ve yarın dünyayı yeniden besleyebilmeleri için tüm ortaklarımızın yenilik yapmasına ve riski yönetmesine yardımcı oluyoruz.

125'ten fazla ülkede gıda, tarım, finans ve endüstriyel müşteriler için güvenilir bir ortak olarak hizmet vermek için 153 yıllık tecrübemizi yeni teknolojiler ve anlayışlarla birleştiriyoruz. Yan yana, tarım için daha güçlü, sürdürülebilir bir gelecek inşa ediyoruz.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.