A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Bumble

Şirket hakkında detaylı bilgi

Bumble

İnternet

Bumble, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan dünyanın en büyük buluşma ve bağlantı uygulamalarından ikisi olan Badoo ve Bumble'ı işleten ana şirkettir. Bumble uygulaması 2014 yılında CEO Whitney Wolfe Herd tarafından kurulmuştur. Bumble'ın çoğunluğu Blackstone'a aittir ve Austin, Londra ve Moskova'daki ofislerinde 600'ün üzerinde çalışanı bulunmaktadır.

Bumble, buluşma, arkadaş bulma ve kariyer geliştirmeyi tek bir sosyal ağ platformuna getiren ilk uygulama ve Bumble'da kadınlar her zaman ilk adımı atıyor.

Vizyonumuz: Tüm ilişkilerin eşit olduğu, kadın düşmanlığından arınmış bir dünya hayal ediyoruz. Biliyoruz, işimiz bizim için biçilmiş kaftan. Ancak misyonumuza inanıyoruz ve kültürü değiştirebileceğimizi biliyoruz. Her seferinde bir ilk hareketle her zaman hayalini kurduğunuz dünyayı yaratın.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.