A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Buffer

Şirket hakkında detaylı bilgi

Buffer

İnternet

Buffer, sosyal medyada anlamlı katılım ve sonuçlar elde etmeye yardımcı olmak için markalar, işletmeler, ajanslar ve bireyler tarafından güvenilen sezgisel, modern bir sosyal medya yönetim platformudur. Yayınlama, katılım, analiz ve ekip işbirliği için bir ürün paketimiz var. Ürünlerimiz, sosyal medya pazarlamacılarının ve ekiplerinin daha verimli ve etkili bir şekilde çalışmasına yardımcı olmak için dikkatlice değerlendirilir ve son derece rafine edilir.

Buffer, ortak değerlere hizalanmış gerçek insanlardan oluşan bir ekiptir. Bir Buffer müşterisi olmak, sizin için tezahürat yapan koca bir ekibiniz varmış gibi hissetmelidir. Sosyal medyada başarılı olduğunuzu görmek istiyoruz!

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.