Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Bromford

Kâr Amacı Gütmeyen Organizasyon Yönetimi

İngiltere'nin orta ve güneybatısına yayılmış 44.000 konutla, ülkenin en büyüklerinden biri olan bir konut birliğiyiz.

Sıcak, güvenli ve emniyetli evler sağlamaya inansak da, nihayetinde bir insan işiyiz. Sadece evlerimizde yaşayan 100.000 kişiyi önemsemiyoruz, onların gelişmesini istiyoruz.

Ev aramak için harika bir yere sahip olmanın sadece başlangıç ​​olduğuna ve doğru ilişkilerle ve potansiyelinize inanan biriyle neredeyse her şeyin mümkün olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimiz, evlerimizde kiralık ve ortak mülkiyette yaşayan kişilerdir. Müşterilerimiz aynı zamanda garajlarımızı ve ticari binalarımızı kiralayanlar ve evlerimizden birini doğrudan satılık olarak satın alanlardır.

Bu nedenle ilişkilere yatırım yaparak ve insanları birbirine bağlayarak fark yaratmaya devam edeceğiz, böylece müşterilerimiz istedikleri yere varacaklar. Çünkü başarılı olduklarında biz de başarırız ve bu başarı bizi daha da fazlasını yapmaya sevk eder.

Bu yüzden amacımız basit ve dürüst: İnsanların gelişebilmesi için evlere ve ilişkilere yatırım yapıyoruz.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.