A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Bristol-Myers Squibb

Şirket hakkında detaylı bilgi

Bristol-Myers Squibb

Eczacılık

Bristol-Myers Squibb, ciddi hastalıkları olan hastalar için yenilikçi ilaçlar keşfetmeye, geliştirmeye ve sunmaya odaklanmış küresel bir biyofarmasötik şirketidir. İlaçlarımız onkoloji, kardiyovasküler, bağışıklık bilimi, fibroz ve diğerleri gibi hastalık alanlarında dünya çapında milyonlarca hastaya yardım ediyor. Sürdürülebilir bir potansiyel tedaviler hattı oluşturduk ve en iyi sonucu elde etmek için doğru ilacı doğru hastaya doğru zamanda nasıl sunabileceğimizi anlamak için çeviri tıbbı ve veri analitiğinden yararlanıyoruz.

Bristol-Myers Squibb Vakfı aracılığıyla, aynı zamanda sağlıkta eşitliği teşvik ediyor ve ciddi hastalıklardan ve koşullardan orantısız şekilde etkilenen nüfusların sağlık sonuçlarını iyileştirmeye çalışarak dünyanın en savunmasız insanlarından bazılarına yeni bir umut veriyoruz. Her gün, dünyanın dört bir yanındaki çalışanlarımız hastalar için birlikte çalışıyor - yaptığımız her şeyi yönlendiriyor.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.