Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Boston Consulting Group

Yönetim Danışmanlığı

Boston Consulting Group, en önemli zorluklarının üstesinden gelmek ve en büyük fırsatları yakalamak için iş ve toplum liderleriyle ortaktır. BCG, 1963'te kurulduğunda iş stratejisinde öncüydü. Bugün, müşterilere tam bir dönüşümde yardımcı oluyoruz - karmaşık değişime ilham veriyor, organizasyonların büyümesini sağlıyor, rekabet avantajı yaratıyor ve nihai etkiyi artırıyoruz.

Başarılı olmak için kuruluşların dijital ve insani yetenekleri harmanlaması gerekir. Çeşitli, küresel ekiplerimiz, derin endüstri ve işlevsel uzmanlık ile değişimi ateşlemek için bir dizi perspektif sunar. BCG, teknoloji ve tasarımın yanı sıra kurumsal ve dijital girişimler ve iş amaçlı öncü yönetim danışmanlığı aracılığıyla çözümler sunar. Firma genelinde ve müşteri organizasyonunun tüm seviyelerinde benzersiz bir işbirliğine dayalı modelde çalışarak müşterilerimizin gelişmesine olanak tanıyan sonuçlar üretiyoruz.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.