Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Borusan

Madencilik ve Metaller

1944 yılında kurulan Borusan Grubu, Türkiye'nin önde gelen sanayi gruplarından biridir. Grup, çelik, distribütörlük, lojistik ve enerji alanlarında faaliyet göstermektedir. Grubun büyümesi inovasyon, Ar-Ge, dijitalleşme ve kurumsal girişimcilik tarafından desteklenmektedir. Borusan Grubu, endüstri 4.0'ın gereklilikleri doğrultusunda yeniden şekillenip yenileyerek, geleceği kucaklayarak, sektörlerdeki başarısını sürdürürken, sunduğu hizmet ve ürün yelpazesini genişletiyor.

Grup aynı zamanda kültür ve sanat alanında da ön sıralarda yer alıyor; kendini kadınları güçlendirmeye ve gönüllülüğün sadık bir destekçisi olarak topluma geri vermeye adamış.

Uzmanlık Alanları: Enerji, çelik, distribütörlükler, otomotiv, lojistik, endüstriyel üretim, mühendislik, sanat ve kültür.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.