Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Boehringer Ingelheim

Eczacılık

Boehringer Ingelheim'da, inovasyon yoluyla değer yaratıyoruz ve net bir hedef var: hastaların yaşamlarını iyileştirmek. Hem insanlar hem de hayvanlar için karşılanmamış tıbbi ihtiyaç alanlarında çığır açan tedaviler ve yenilikçi sağlık çözümleri geliştiriyoruz. Bir aile şirketi olarak, uzun vadeli performansa odaklanıyoruz. Farklı, işbirliğine dayalı ve kapsayıcı bir kültürü besleyen dünya çapında 50.000 çalışanımızdan güç alıyoruz. Tüm çalışanlar için öğrenmek ve geliştirmek çok önemlidir çünkü sizin büyümeniz bizim büyümemizdir.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.