Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Beymen

Lüks Ürünler ve Mücevherat

Zevkli, lüks, şık ve havalı
BEYMEN, 1971 yılında erkekler için koleksiyonlar üretmek amacıyla kuruldu. 1971'den itibaren BEYMEN ürünlerini erkeklerden kadınlara, çocuklardan ev koleksiyonlarına kadar genişletti. Türkiye'deki itibarını sadece moda ile değil, yaratıcılığa verdiği değer ve önemle de pekiştirdi. 90'lı yıllarda BEYMEN, Türkiye'deki ilk Mega mağaza konseptini tanıttı.

BEYMEN, Türkiye'nin ilk “Lüks Perakende Evi” dir. Yaratıcılık ve tasarım bilgisi ile birleşen benzersiz hizmet anlayışı, BEYMEN'i Türk hazır giyim sektörünün zirvesine yerleştirmiştir. BEYMEN, yaratıcı düşüncenin gücünü yüksek kaliteyle birleştiren bir yaşam tarzı sunuyor. BEYMEN mağazaları stratejik olarak önemli moda alanlarında yer almaktadır. Bunlar sadece eşyaların satıldığı alanlar değil, üstün kaliteli yaşam alanlarıdır. BEYMEN'in müşterileri, Dolce & Gabbana, Moschino, Stella McCartney, Bottega Veneta, Dior, Lanvin, Balenciaga, Chloe, Marni, Tod's, Celine, Jil Sander, Etro, Ermenegildo Zegna, Kiton ve Paul Smith gibi dünya devleri arasından seçim yapma fırsatına sahip.

Birçok ilke imza atan BEYMEN, Türkiye'de modanın her zaman öncüsü olmuştur. BEYMEN, 1987 gibi erken bir tarihte Türkiye'yi yepyeni bir politika ile tanıştırdı: Koşulsuz Müşteri Mutluluğu. Tüm bunları akılda tutarak, şirketin en önemli kuralı şu oldu: "Her şeyden önce müşteri mutluluğu."

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.