Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Ben & Jerry's

Tüketim Maddeleri

Ben & Jerry’s, işletmenin topluma geri verme sorumluluğu olduğuna inanıyor. Mümkün olan en iyi dondurmayı mümkün olan en güzel şekilde yapıyoruz

Ben & Jerry's, Ben & Jerry's yapan nedir?

Taze ve Olağanüstü Süt ürünleri: Sürülerine biyomühendislik büyüme hormonları ile tedavi etmeyeceklerine söz veren çiftçi arkadaşlarımızdan tamamen inek yapımı süt ve krema. Tüm doğal aromalar, olağanüstü özler ve harika püreler.

Kolossal parçalar ve nefis atıştırmalıklar, "aman, benim!" Sansasyonel kıvrımlar ve kaşığınızı içeride bırakacak kadar kalın, kötü, zengin ağırşaklar. Tavizsiz yüksek kalitede yenilikçi tatlar ve karışımlar yaratma tutkumuz.

Ben & Jerry's Ben & Jerry's'i yapan şey, Ben & Jerry's'in her kepçesinin sizi coşku haline götürecek kadar harika bir lezzet kokusu yaratan yolculuk sunmasını sağlamaya kendini adamış kişilerdir. Her zaman.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.