Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Belkin

Tüketici Elektroniği

Belkin International, Inc., bilgisayar ve tüketici elektroniği kullanıcılarına evlerinde, arabalarında ve hareket halindeyken sorunsuz entegrasyon sağlamak için tasarlanmış kapsamlı bir yenilik yelpazesi sunar. 1983 yılında California'da kurulan özel bir şirket olan Belkin, bağlantı çözümlerinde tanınmış bir dünya lideridir. 1983'teki kuruluşumuzdan bu yana, Belkin art arda 25 yıl boyunca şaşırtıcı bir büyüme yaşadı ve araştırma ve tasarım alanlarında önemli adımlar atmaya kararlı.

Kapsamlı ve geniş kapsamlı ürün karışımımız, kullanımı kolay ağ çözümleri için ödüllü yenilikleri, iPod®, iPhone ™, dizüstü bilgisayarlar ve netbooklar gibi mobil cihazlar için aksesuarlar ve ayrıca enerji tasarrufu ürünlerini içerir.

Belkin, geniş bir USB ve kablo ürün karışımına ek olarak KVM anahtarları, LCD raf konsolları, raflar ve muhafazaları içeren işletme sınıfı çözümler de sunar. Belkin, hem kanal ortakları hem de son kullanıcılar tarafından güvenilirlikleri, müşteri hizmetleri ve kapsamlı garantileri nedeniyle ödüllendirilen endüstri lideri yenilikler geliştirmiştir.

Belkin'in ABD'deki varlığı, Playa Vista, CA'daki şirket merkezini ve Indianapolis, IN'deki bir dağıtım merkezini içerir. Birleşik Krallık ve Hollanda'daki büyük tesislerle erişimimiz, Avustralya, Yeni Zelanda, Kore ve Hong Kong'daki ofislerimiz ile Avrupa, Latin Amerika ve Asya Pasifik boyunca uzanır.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.