Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Beko

Tüketim Maddeleri

1955 yılında kurulan Arçelik Grubu, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetleriyle Koç Holding bünyesinde dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Arçelik Grubu'nun dünya çapında 26.000 çalışanı ve dünya çapında 15 üretim tesisi bulunmaktadır; Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika ve şu anda Tayland'da. Şirket, kısa süre önce Beko US Inc olarak Chicago'daki Satış & Pazarlama Ofisi ile ABD pazarına girdi ve Boston ve Silikon Vadisi'ndeki Ar-Ge Ofisleri 2016 yılında açılacak.

Arçelik'in global markası Beko, Avrupa beyaz eşya pazarında son altı yılda pazar payını en çok artıran ve böylelikle sektörde en hızlı büyüyen marka oldu. Beko, Avrupa beyaz eşya pazarının ikinci büyük markası olmaya devam ediyor. İngiltere beyaz eşya pazarının yıllardır lider markası olan Beko, Polonya beyaz eşya pazarındaki liderliğinin ardından Fransız bağımsız beyaz eşya pazarında da üst sıralarda yer aldı. Ayrıca Beko, son 5 yılda 2 katın üzerindeki büyüme ile Avrupa'nın en büyük beyaz eşya pazarı olan Almanya pazarının en hızlı büyüyen beyaz eşya markası oldu.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.