Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Behance

İnternet

Adobe bünyesinde benzersiz bir ürün ekibi olarak, yaratıcı iş akışının geleceğini tasarlıyoruz. Yetenekli tasarımcı ve geliştiricilerden oluşan ekibimiz, yaratıcı dünyayı birbirine bağlayan ve güçlendiren devrim niteliğinde ürünler yaratmak için en son teknolojileri ve tasarım düşüncesini kullanarak el ele çalışır.

BEHANCE (Behance.net)
Behance, tüm sektörlerdeki yaratıcı profesyoneller için dünyanın önde gelen platformudur. Üyeler, çalışmalarını Ağ içinde, ortak siteler ve kuruluşlar ve sektöre özel Sunulan Siteler genelinde sergileyen multimedya portföyleri oluşturur. En iyi yaratıcı şirketler, işe alım uzmanları, editörler ve daha fazlası dahil olmak üzere milyonlarca ziyaretçi, inanılmaz çalışmaları görmek ve işe alınacak yetenekleri bulmak için Ağa geliyor. İşin anında ve verimli bir şekilde tanıtımı, küresel bir en iyi yetenek havuzuna hazır erişim ve dünyanın dört bir yanından en iyi yaratıcı çalışmaların sürekli akışı yoluyla - Behance, yaratıcı profesyonellerin kariyerlerini yönetme ve şirketlerin yetenek bulma biçiminde devrim yaratıyor.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.