Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Bank of America

Bankacılık

Bank of America, bireylere, küçük ve orta ölçekli işletmelere ve büyük şirketlere eksiksiz bankacılık, yatırım, varlık yönetimi ve diğer finansal ve risk yönetimi ürün ve hizmetleriyle hizmet veren dünyanın en büyük finans kuruluşlarından biridir. Şirket, yaklaşık 56 milyon ABD'li tüketici ve küçük işletme ilişkilerine hizmet vermektedir. Dünyanın önde gelen varlık yönetimi şirketleri arasındadır ve kurumsal ve yatırım bankacılığı ve ticarette küresel bir liderdir.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.