Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Banat

Plastik

Hedefleri, ürünleri ve haberleriyle tüketicileri bilgilendirerek, bizi daha yakından tanımanızı amaçlamaktadır.

Banat, 1947’den beri müşterileriyle birliktedir ve yaşamların bir parçası olarak üretimini sürdürmektedir.

Tamamen sağlıklı bir toplum yaratabilmesinin temeli temizlik olduğuna göre, vizyon ve misyonu da buna göre şekillendirilmiştir.

Bu nedenle Ağız, Kişisel ve Ev bakımınız için gereken malzemeleri üreten firma, her attığı adımda kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Dünya standartlarında bir kuruluş yaratmak için tüm ekip büyük bir özveri ile çalışmakta ve tüm süreçler insana saygı ve topluma katkı öngörüsü ile yürütülmektedir.

Yaşamları kolaylaştırmak ve daha iyi yarınlar yaratmak için ürünler; Türkiye ve dünya pazarında, sürekli gelişen, yenilikçi ve beklentilerinizi önceden karşılayabilecek biçimde tasarımlanarak üretilmeye devam edilecektir.

Müşteri odaklılık, takım ruhu içinde çalışmayı gerektiren, birbirine destek olma inancı ile bağlı ve her şey insan için önceliği ile düşünen çalışanlar ister. İşte tüm Banat çalışanları bu yapı etrafında kenetlenmiş ve dünya şirketi olmak için ödünsüz bir uğraş içindedir.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.