A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Bain & Co.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Bain & Co.

Yönetim Danışmanlığı

Dünyanın en hırslı değişim yaratıcılarının geleceği tanımlamasına yardımcı olan küresel bir danışmanlık şirketi.

37 ülkedeki 59 ofiste, olağanüstü sonuçlar elde etmek, rekabeti geride bırakmak ve sektörleri yeniden tanımlamak için ortak bir tutkuyla müşterilerimizle birlikte tek bir ekip olarak çalışıyor. Daha iyi, daha hızlı ve daha kalıcı sonuçlar elde etmek için özel, entegre uzmanlığını canlı bir dijital yenilikçiler ekosistemiyle tamamlıyor.

Pro bono hizmetlere 1 milyar dolardan fazla yatırım yapma konusundaki 10 yıllık taahhüdü, yeteneğini, uzmanlığını ve içgörülerini eğitim, ırksal eşitlik, sosyal adalet, ekonomik kalkınma ve çevre alanlarında günümüzün acil zorluklarıyla mücadele eden kuruluşlara getiriyor.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.