Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Aydem Enerji

Petrol ve Enerji

Türkiye’de enerji sektöründe ezberleri yıkan yaklaşımı ve ilkleri hayata geçirme azmiyle elektrik üretimi, dağıtımı ve perakende alanlarında faaliyet gösteriyor.

40 yıllık köklü tarihinde olduğu gibi bugün de 12 bin çalışanıyla topluma ve çevreye duyarlı duruşuyla her zaman insanı merkeze alarak çalışıyor.

Bugünü ve geleceği daha parlak kılmak için enerjiyi yenilikçi bir güce dönüştürüyor.

Türkiye’nin öncü enerji şirketi olarak, ülkemizin sürdürülebilir geleceği için çalışırken yenilenebilir enerjiyi odağımıza alıyor; hidroelektrik, rüzgar, jeotermal ve biyogaz kaynaklarından enerji üretiyor.

Hayata geçirdiği pek çok ilkle geleceğe iz bırakıyor, enerji sektöründeki ezberleri yıkıyor.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.