Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Ayaydın & Miroglu

Tekstil

İpekyol, Twist ve Machka markaları ile 200'ün üzerinde mağazasında binlerce kadının farklı zevklerine hitap eden Ayaydın-Miroglio Group, Türk hazır giyim sektörünün saygın ve köklü firmalarından biridir.

Yalçın Ayaydın tarafından 1986 yılında perakende hazır giyim sektöründe hayata geçirilen İpekyol, en çok arzu edilen kadın giyim ürün ve aksesuarlarını tasarlamak, farklı alışveriş deneyimleri sunmak, modern kadının yaşam tarzına ilham vermek ve çok uluslu bir marka olmak amacıyla kurulmuştur. yerel ve yurtdışı mağazalarında.

O zamandan beri İpekyol, Türkiye'de en hızlı tanınan ve en kısa sürede konumunu sağlamlaştıran üst düzey markalar arasında olduğunu kanıtladı.

Twist markası, daha genç ve alternatif kıyafetleri tercih eden kadınlara yönelik bu başarı, bilgi birikimi ve tecrübeyle grup altında 1997 yılında doğdu. 2004 yılında grubun üçüncü markası Machka doğdu ve dünyaca ünlü moda tasarımcıları Ece-Ayşe Ege / Dice Kayek ile başarılı bir işbirliği gerçekleştirildi. Ece-Ayşe Ege'nin hazırladığı feminen ve post-romantik Machka koleksiyonu, Türkiye'nin Türk tekstil sektörünün yapı taşlarından biri olan ilk “pret-a porter” markası oldu.

Perakende hazır giyim sektörüne ilk olarak 1986 yılında İpekyol markası ile giren, 1997 yılında Twist ve 2004 yılında Machka markasıyla büyüyen Ayaydın, 2008 yılında İtalyan global tekstil ve konfeksiyon grubu Miroglio ile birleşerek Ayaydın - Miroglio Grubu'nu bünyesine katmıştır. 2.000 çalışanı istihdam etmektedir. Ayaydın - Miroglio Group, hem iki kültürün hem de iki kurumsal markanın ortak özelliklerine sahiptir.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.