Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Axa

Sigorta

Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden birisi olarak, amacı insanların daha iyi bir yaşam sürmeleri için onlara destek olmaktır. Bu amaç, her çalışanlarının paylaştığı ortak bir hedeftir. Tüm hizmet ve çözümlerimizi buna uygun olarak bireylerin ihtiyaçlarına uygun hale getirmeye çalışıyor.

Müşterilerine ürün ve hizmetlerimize nerede nasıl ve ne zaman sahip olabileceğiniz konusunda, daha fazla seçenek ve yenilikler sunabilmek, bunu yaparken de kalite, mükemmellik ve güçlü bir finansal dayanak sağlamak ve doğru fiyatlara size sunabilmek için çabalıyor.

Müşterilerinin en önemli önceliğimiz olması hikayemizin sadece bir parçası. Her gün daha ileriye gidebilmek için 4 temel değerimizden güç alıyor: Önce Müşteri, Dürüstlük, Cesaret ve Tek AXA.
Bu değerleri insanlara öncelik verdiğimizi ve her zaman güçlü ahlaki ilkelere bağlı kaldığını gösterir. Ayrıca çalışanlarımızı fikirlerini paylaşmaya teşvik eder, böylece kararlı ve cesur adımlar atar.

İşbirlikçi yaklaşımı sayesinde AXA çalışanları olarak, insanlarla sürekli ve çok hızlı bir şekilde değişen bir dünyada, kişiye özel ürün ve hizmetler sunabilmekte.

Büyük bir heyecan ile müşterileri için sadece “ hasar ödeyen” bir sigorta şirketi olmanın ötesine geçerek “çözüm ortağı” olmaya çalışıyor. Bugün, çalışanları ve acenteleriyle birlik içerisinde, insanların hayatlarını daha iyileştirecek çözümler ve hizmetler için çalışıyor.

AXA Sigorta olarak Türkiye’de Sigortacılığın 4.0’ı olmak hedefindeyiz. Acentelerini, süreçlerimizi ve çalışanlarını, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için en çağdaş yaklaşımlarla ve teknoloji ile besliyor.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.