A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Autodesk

Şirket hakkında detaylı bilgi

Autodesk

Bilgisayar Yazılımı

Autodesk, bir şeyler yapan insanlar için yazılımlar üretir. Daha önce yüksek performanslı bir araba sürdüyseniz, yüksek bir gökdeleni takdir ettiyseniz, bir akıllı telefon kullandıysanız veya harika bir film izlediyseniz, milyonlarca Autodesk müşterisinin yazılımımızla neler yaptığını görme ihtimaliniz var. Autodesk size her şeyi yapma gücü verir.

100 milyondan fazla kişi, yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak ve önemli tasarım, iş ve çevre sorunlarını çözmek için AutoCAD, Revit, Maya, 3ds Max, Fusion 360, SketchBook gibi Autodesk yazılımlarını kullanıyor. Yazılımımız hem kişisel bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda çalışır ve dünyanın dört bir yanındaki ekiplerin fikirlerini 3B olarak birlikte çalışmasına, tasarlamasına, simüle etmesine ve üretmesine yardımcı olmak için bulutun sonsuz bilgi işlem gücünden yararlanır.

Olağanüstü tazminat / fayda paketleri sağlıyoruz ve bize katılmanızı çok isteriz. Fırsat eşitliği sunan bir işveren olmaktan gurur duyuyoruz ve tüm kalifiye başvuru sahiplerini ırk, cinsiyet, engellilik, gazilik durumu veya diğer korunan kategoriye bakmaksızın değerlendiriyoruz. Kültürümüzü iş başında görmek için #AutodeskLife'a bakın.

Merkezimiz San Francisco Körfez Bölgesi'ndeyiz ve dünya çapında 10.000'den fazla çalışanımız var.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.