A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Atradius

Şirket hakkında detaylı bilgi

Atradius

Sigorta

Atradius, 50'den fazla ülkede stratejik bir mevcudiyetle dünya çapında ticari kredi sigortası, kefalet ve tahsilat hizmetleri sunmaktadır. Atradius'un dünya çapında 240 milyondan fazla şirketin kredi bilgilerine erişimi vardır. Kredi sigortası, bonding ve tahsilat ürünleri, dünyanın her yerindeki şirketleri ticari krediyle ürün ve hizmet satmaya ilişkin ödeme risklerinden korumaya yardımcı olur. Atradius, kredi sigortasında İspanya'nın ve dünyanın önde gelen sigortacılarından biri olan Grupo Catalana Occidente'nin (GCO.MC) bir parçasıdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.