A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Atlasglobal

Şirket hakkında detaylı bilgi

Atlasglobal

Havayolu/Havacılık

14 Mart 2001 yılında kurulan Atlasjet Havacılık A.Ş İstanbul, Türkiye’de kurulmuştur. 2015 yılında kurumsal kimliğinde girdiği yenilenme süreci kapsamında ismini AtlasGlobal olarak değiştiren şirket, “Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı ile yurt dışında uçuş ağını genişletip kaliteli ve konforlu uçuş yapmaktadır. Şirketin ana merkezi Atatürk Havalimanı’nda bulunmaktadır.

Türkiye, Kıbrıs, Orta Doğu, Avrupa ve Asya’ya 40 farklı nokta ve 21 ülkeye sürekli uçuşlar düzenlemektedir. 2016 yılı itibariyle Paris, Amsterdam, Düsseldorf, Cologne, ve Bishkek şehirlerine seferler başlatılmıştır. AtlasGlobal Havayolları “maksimum uçuş güvenliği”ni temel prensip olarak belirleyerek şirkette bulunan uçakların Transit ve A-check bakımları, konaklama bakımı, arıza giderme ve modifikasyonları gerekli olan JAR 145 belgesine sahip yetkin AtlasGlobal teknik personeli tarafından yapılmaktadır.

A seviyesi dahil tüm Hat Bakım Hizmetleri’ni diğer şirketlere verebilecek donanımdadır.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.