Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Astellas Pharma

Eczacılık

Astellas Pharma US, Inc., dünyanın en büyük 20 farmasötik araştırma şirketi olan Tokyo merkezli Astellas Pharma Inc.'in bir iştirakidir. Astellas, yenilikçi bilimi hastalara ve ailelerine değer ve umut getiren tıbbi çözümlere dönüştürmeye kararlıdır. Karşılanmamış tıbbi ihtiyaçlara odaklanmaya devam etmek ve işimizi etik ve dürüstlükle yürütmek, Amerika ve dünyanın her yerindeki insanların sağlığını iyileştirmemizi sağlar.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.