Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Asics

Spor Malzemeleri

Asics, çok çeşitli sporlar için tasarlanmış spor malzemeleri üreten Japon çok uluslu bir şirkettir. Bu isim, "sağlıklı bir vücutta sağlıklı ruh" olarak çevrilen Latince anima sana kelimesinin kısaltmasıdır. Son yıllarda koşu ayakkabıları, piyasadaki en iyi performans ayakkabıları arasında yer almaktadır.

Asics tarafından üretilen ve pazarlanan ürünler arasında ayakkabılar (spor ayakkabılar, sandaletler), giysiler (tişörtler, ceketler, kapüşonlular, kompresyon giysileri, pantolonlar, şortlar, çoraplar) ve aksesuarlar (çantalar, sırt çantaları, kepler) bulunur.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.