Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

AMD

Yarı İletkenler

1969'da bir Silikon Vadisi başlangıcı olarak kurulan AMD yolculuğu, düzinelerce çalışanın öncü yarı iletken ürünlere odaklanmasıyla başladı.

Bu mütevazı başlangıçlardan itibaren AMD, 10.000 kişilik küresel bir şirket haline geldi ve bu arada birçok önemli sektör ilkine imza attı.

AMD bugün, dünyanın en zorlu ve en ilginç zorluklarından bazılarını çözmek için yüksek performanslı bilgi işlem ve görselleştirme ürünleri geliştiriyor.

Yarı iletken endüstrisine girmek için daha iyi bir zaman olmamıştı ve önümüzdeki 50 yılı, tüm hayatımızı değiştirecek yüksek performanslı bilgi işlem ve grafik çözümleriyle atlamaya hazır.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.