Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Alexion

Biyoteknoloji

Alexion'da misyonumuz, yenilikçi ilaçların geliştirilmesi ve sunulmasının yanı sıra destekleyici teknolojiler ve sağlık hizmetleri yoluyla nadir hastalıklar ve yıkıcı koşullarla yaşayan insanların yaşamlarını dönüştürmektir.

Tamamlayıcı biyoloji alanındaki öncü çalışmalarımızla başlayan nadir hastalıklara dair anlayışımızı derinleştirmeye devam ederek, hastalara ve ailelere en iyi yaşamlarını tam anlamıyla yaşamalarına yardımcı olmak için büyük bir karşılanmamış ihtiyaç ve fırsatın olduğu yeni alanlara yenilikler getirebilir ve gelişebiliriz. .

Kültürümüz, bütünlük, kapsayıcılık ve içinde yaşadığımız ve çalıştığımız topluluklara katılmaya ve onları desteklemeye olan bağlılığımıza dayanmaktadır. Amacımızın önemine inanan ve bunu gerçekleştirmek için ne gerektiğini anlayan insanlara yatırım yapıyor ve değer veriyoruz. Alexion'un dünya çapında 50'den fazla ülkede nadir hastalıklarla yaşayan insanlara hizmet etmeye kendini adamış 3.000'den fazla yetenekli meslektaşı vardır. Küresel genel merkezimiz Boston, Massachusetts'te ve EMEA merkezimiz İsviçre'nin Zürih şehrinde bulunmaktadır. Ayrıca, New Haven, Connecticut'ta bir Araştırma Mükemmeliyet Merkezimiz, İrlanda'da küresel tedarik zinciri ve operasyon merkezimiz ve ayrıca dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde yerel ve bölgesel operasyonlarımız bulunmaktadır.

Alexion'da tutkumuz, bizi sürekli yenilik yapmaya ve yaptığımız her şeyde anlamlı değer yaratmaya yönlendiriyor. Bunu yaparken, hayatımızı daha iyi hale getiriyoruz - bizimki, nadir hastalıklarla yaşayan insanlar ve hizmet ettiğimiz topluluklar. Her gün.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.